Karmienie 3-tygodniowego synka mlekiem modyfikowanym

Moj 3 tygodniowy synek jest karmiony mlekiem modyfikowanym (enfamil). Po urodzeniu ważył 4050 kg (długość 57cm) przy wypisie ze szpitala 3950 kg. Obecnie waży 4750 kg. Potrafi jeść 7 razy dziennie po 180 ml (120 + po 15 minutach od karmienia kolejne 60ml) ilość zalecana dla jego wieku wg opakowania po mleku to 90 ml, obawiam się ze za dużo zjada. Czy mogę go dopajać woda lub rumiankeim z glukoza?(samej nie chce pić ) Od jakiego wieku przy tak żarłocznym maluchu można podać mleko z kaszka?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może go Pani dopajać woda lub herbatką, kaszkę włączyc od 5-6 miesiąca.
Pozdrawiam