Karmienie 6-tygodniowego dziecka mlekiem modyfikowanym

Witam. Proszę o udzielenie informacji na temat karmienia dziecka 6- tygodniowego mlekiem modyfikowanym. Używam obecnie mleka z firmy Bebiko, dziecko jest ciągle głodne, niespokojne oraz ma nieprzyjemny zapach. Proszę o pomoc z jakiej firmy powinnam stosować aby się najadała? Będę wdzięczna

Lek. Katarzyna Szymczak

Na portalu nie możemy polecać żadnej konkretnej marki, dlatego jeśli ma Pani jakieś wątpliwości co do karmienia dziecka, jakieś niepokojące objawy, sugeruję skonsultować się z pediatra.
Pozdrawiam