Jakie mleko modyfikowane wybrać dla noworodka?

Witam. Mam problem z 4 tygodniowym synkiem. Nie karmię piersią, ponieważ straciłam pokarm po porodzie, miałam bardzo ciężki poród, więc musze karmić mlekiem modyfikowanym. Próbowałam juz mleka z hippa, bebilona itd. Nie najada się, położna kazała mi przepajac synka, ale strasznie łapczywie pije i co chwile zachłystuje się wodą. Bardzo duzo je, ciągle jest głodny, czasami wytrzymuje te 3 godziny, ale potrafi zjesc az 150 ml po tylu godzinach. Jestem tego świadoma, ze dziecko nie powinno az tyle jeść mleka modyfikowanego, ale co mam zrobić? Czy ktos może mi coś doradzić? Moze jest jakieś mleko, którym synek mógłby zjeść do syta?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza pediatry i ustalić dalsze postępowanie