Jakie mleko modyfikowane wybrać do dokarmiania dziecka?

Witam, mam pytanie odnosnie dokarmiania mlekiem modyfikowanym. Synek nie najada sie juz odciagnietym mlekiem a ja nie produkuje tyle, aby zaspokoic jego potrzebe i od dwoch dni dokarmiam go mlekiem Hipp bio combiotik.Moje pytanie jest takie, a mianowicie czy dobre mleko wybralam czy moze lepsze byloby firmy ,np Bebilon. Dodam ze synek jest wczesniakiem i wszelkie proby przystawiania go do piersi koncza na niczym, przyzwyczail sie juz od pobytu w szpitalu do butelki. Z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dziecko jest wcześniakiem powinna Pani wszystkie decyzje odnośnie karmienia konsultować z lekarzem pediatrą/neonatologiem. Rozumiem, że podane mleko jest mlekiem początkowym więc tak jak powinno się stosować, ale dla spokoju sumienia proponuję udanie się do pediatry.