Mleko modyfikowane u ponad rocznego dziecka

Witam. Moj syn ma rok i 3 mies jest na mm Hipp organic w tej chwili juz nr 3 Od 3 dni podaje dziecku mleko modyfikowane innego producenta tez nr 3 poniewaz nagle nigdzie w moim miescie nie moge dostac mleka hipp 3 i zastanawiam sie czy jezeli jutro dostane to mleko w innym miescie czy tak poprostu moge do niego wrocic a jesli nie czy moze kupic hipp 2 wolalabym jednak podawac ta firme hipp mam ja sprawdzona maly dobrze toleruje to mleko ale tez nie bylo problemu ze zmiana nowe to aptamil

Nie musi Pani zmieniać mleka modyfikowanego, jeżeli dziecko będzie je dobrze tolerowało nie ma powodu do natychmiastowego powrotu do dotychczas stosowanej marki. Biorąc pod uwagę wiek dziecka może Pani także wprowadzać mleko krowie lub kozie (przy dobrze zbilansowanej diecie będzie ono bardziej naturalnym elementem żywienia dziecka niż modyfikowane mieszanki).