Mleko modyfikowane hipoalergiczne dostępne na rynku dla 2-miesięcznego dziecka

Witam, jakie mleko modyfikowane hipoalergiczne dostępne na rynku poleciłby/poleciłaby pan/pani dla 2 miesięcznego dziecka?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wszystkie dostępne mleka na rynku mają zbliżony do siebie skład. Różne dzieci reagują jednak odmiennie. Dlatego też warto kupić jedno z nich (małe opakowanie) zobaczyć czy dziecko nie ma reakcji skórnej i czy dobrze toleruje mleko - nie ma wzdęć, kolek, nie ulewa- jeśli nie, pozostać przy nim, w przeciwnym razie spróbować innego mleka.