Czy dziecko może przestać tolerować mleko modyfikowane?

Czy dziecko może przestać tolerować mleko modyfikowane. Syn ma2,5 roku od 6 tyg życia pije nutramigen. Wszystko wydaje mi się było dobrze póki nie zostało zmienione na Nut. 2 po kilku tygodniach odzmiany zaczeły się ulewania i częste puste odbijania. Byłam z synkiem u pediatry ale nie wpadlam na to z moze być to od mleka. Pani dr nie widzi nie pokojących zmian. Ponadtosynek spożywa już normalne produkty mleczne. Czy powinnam odstawić to mleko czy wrócić do 1.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani odstawić mleko i sprawdzić czy objawy się zmniejszą/ustąpią, jeśli nie konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza, proszę także pamietać o zbilansowanej diecie u dziecka po odstawieniu mleka.
Pozdrawiam