Karmienie piersią a osłabienie

Witam. Jestem matką karmiącą od 7 tygodni. Parę dni temu dziecko zaczęło ssać bardziej intensywnie i od tego czasu czuję ogólne osłabienie organizmu, dreszcze, bóle mięśni i stawów. Zawroty i ból głowy. Co może być tego przyczyną i jak ew. temu zapobiec. Czy mam zrobić jakieś badania? Wyniki bezpośrednio po porodzie były w normie.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez przeprowadzenia badania i zlecenia ew. badań dodatkowych stwierdzić co jest lub może być przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem a poza tym dużo odpoczynku, właściwą zbilansowaną dietę i odpowiednią ilość snu.