Zawroty głowy i lekkie osłabienie po przewianiu karku

Witam , prawdopodobnie po owianiu mięśni karku ( 2 dniowy ból karku , który zaczął sie w sobotę ) pojawiły sie zawroty głowy , szcZególnie dokuczliwe przy schylaniu głowy w dół lub patrzeniu w dół podczas chodzenia. Ból karku minął po ciepłych okładach natomiast zawroty i lekkie osłabienie trwają już 5 dzień . Proszę o poradę
Aleksander Ropielewski

Mogą to być objawy zapalenia mięśni karku. Jeżeli objawy nadal będą się utrzymywać sugeruję kontakt z lekarzem. Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.