Przeziębienie a ból głowy
Witam chodzi o bol głowy. Ból przeważnie jest z tyłu ale też boli często prawa górna połowa głowy prawie każdego dnia a zaczęło sie to wszystko od tego ze raz pewnego dnia siedziałem przeziebiony na słońcu i słońce grzalo mi w tył głowy ale miałem nakrycie głowy robiłem badania rezonans wszystko ok co dalej robić co zbadać co to może być

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Niestety Pana objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z neurologiem.