Niepokój, bolesność mięśni rąk a nerwica

Przez 1.5 roku uczucie ciężkiej głowy , ciągły niepokój , prawą dłoń zimną i bóle mięśni rąk . 2 razy w prawym oku straciłem ostrość widzenia na ok. 10 min . Około 2 tyg. temu nastąpił mój pierwszy atak siedząc u dermatologa poczułem jak robi mi się gorąco , miałem uczucie , że zemdleje , duszności , braku tchu , drżenie ciała pojechałem do internisty stwierdził , że jestem silnie znerwicowany i na wys. 3 i 4 linii mostkowej i pośrodkowej szmer holosystoliczny . Na drugi dzień echo serca dobre

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej i pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem, który po badaniu będzie mógł powiedzieć coś więcej.