Kaszaki w obrębie głowy u mężczyzny

Witam,mam pytanie odnosnie kaszaków.Moj mąż ma na głowie z lewej strony tak jakby na pulsie,czy to jest niebezpieczne i gdzie się udać.Nieraz męża boli tam głowa.Proszę o odpowiedz.

Proszę udać się do doświadczonego chirurga w najbliższym szpitalu!!! Jeśli jest to rzeczywiście kaszak - to ww lokalizacja nie stanowi zagrożenia podczas operacji dla doświadczonego chirurga!!! zż