Kaszel, chrypka i zalegający śluz w gardle u 68-latka

Od 7-tyg,mam chrypkę,kaszel,spowodowany głównie zaleganiem śluzu w dolnej części przełyku,już dwóch lek POM,nie może postawic właściwej diagnozy pomagał mi trochę czosnek,ale ma dłuższą kurację,ze wzgl,na leki"po koronografii",nie moe zażywać,szkoda też wątroby.

Nie znam stanu Twojego serca a więc wydolnoścki układu krążenia. Bywa przecież kaszell sercowy. nie wiem jakie leki bierzesz na serce bądź nadcisnienie. niektóre z nich wywołują kaszelNie wiem czy nie masz refluksu żołądkowo przełykowego, on też daje kaszel, nie wiem czy nie masz pasozytów przewodu pokarmowego one też dają przewlekły kaszel, zrób wymaz z kratani w kierunku Pseudocystic carini,wymaz gardła w kierunku bakterii i grzybów, może bierzesz bez potrzeby sterydy wziewne? Przecież lekarze wiedzą o tym wszystkim! Przecież czytają te same książki co ja! Trzeba tylko chcieć pomóc choremu! Do roboty!