Kaszel i odruch wymiotny jako reakcja na stres

Witam. Mam problem ze stresem. Ostatnio stresuje sie pierdołami. A najgorsze ze moja reakcja na stres jest kaszel a w konsekwencji odruch wymiotny. O ile w sytuacjach naprawde strestjacych jestem w stanie to zrozumiec, to ostatnio zacząłem miec te objawy na sama mysl o stresie. Stresuje mnie myslenie o stresie. Wstaje rano i pierwsza mysl to "ciekawe czy znow sie bede stresował". Jak tylko sobie przypomne o tym to znów pojawiaja sie objawy. np podczas spaceru czy ogladania tv.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza