Kaszel i pieczenie pod żebrami

od ponad miesiaca mam kaszel w piatek bendac w pracy przy osrtym kaszlu poczulem sine piczenie jakby mi cos peklo pod zebrami z prawej strony niesamowicie boli leki malo daja wczesnij kaszlac mialem omdlenia i osuwalem sie do kogo isc po pomoc

Witam! Opisane objaw najprawdopodobniej związane są z infekcją dróg oddechowych. Proszę zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej który przeprowadzi bezpośrednie badanie.