Kaszel mokry i flegma oraz wynik badania krwi

kobieta 26 lat witam mam pytanie zrobiłam badania bo lekarz stwierdził że osłuchowo ok, a mi płuca chce wyrwać, kaszel mokry, dużo flegmy innych objawów gorączki, kataru czy bólu gardła brak ob=14 przy normie do 15, crp=0,66 mg/dl norma do 0,50 mg/dl morfologia tylko wyszło eozynofile 0,6% przy normie od 0,9 do 6,0, o czym mówi ten podwyższony wskaźnik crp dodam że mam astmę wszystkie leki na astmę zwiększone do max, dziękuję za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Z opisanej sytuacji podejrzewać można refluks żołądkowo przełykowy jako potencjalną przyczynę dolegliwości. Wyniki badań krwi nie wskazują na infekcję jako przyczynę dolegliwości. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.