Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kaszel mokry, katar, gorączka a stosowanie tabletek Syndi35

Od wtorku jestem chora - kaszel mokry, katar, gorączka. Brałam ACC, polopirynę complex i ibuprom. Z acc trochę przedobrzyłam - w piątek wzięłam zdecydowanie za dużo (o dwie tabletki acc). Poza tym napiłam się wieczorem kilka łyków piwa. Przez ten cały czas mało jadłam. Wczoraj z rana zasłabłam, potem zwymiotowałam herbatą, i ogólnie przez cały dzień źle się czułam. Dziś jest tak samo, tyle że nie wymiotuję. Jem mało, muszę się zmuszać, żeby coś zjeść. Biorę tabletki syndi-35. Co mi jest?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Jak wybrać gabinet chirurgii estetycznej?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem przedawkowania aceytlocysteiny. Proszę zaprzestać przyjmowania ACC. Jeśli objawy będą się utrzymywać konieczna będzie konsultacja z lekarzem POZ. Proszę pamiętać, że jeśli wymioty miały miejsce do 4 godzin od zażycia preparaty syndi-35, skuteczność ochrony antykoncepcyjnej może być obniżona.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy