Kaszel u dwulatka

Dwulatek już od ponad tygodnia kaszle, prawdopodobnie z powodu "głębokiego" kataru i zalegającej flegmy, której nie potrafi "zwrócic", więc napady kaszlu nie ustępują, nawet po podaniu syropu "prospan" i "pulneo". Lekarz osłuchał dziecko i "słyszy" tylko zalegającą flegmę. proszę o sugestie dot. dalszego postępowania. dziękuję

Jeśli Pani dziecko jest pod opieka lekarza ( który go zbadał, wiec ma dużo więcej informacji niż my tutaj na portalu ) to najlepszą sugestią będzie skontaktowanie się z nim i wypełnianie jago zaleceń, w ostateczności jeśli jest to z jakiegoś powodu niemożliwe, poście do innego lekarza ( choć odradzam, a jeśli nawet to należny to drugiemu lekarzowi wspomnieć).