Katar z zieloną wydzieliną, kaszel z flegmą

Mam katarr z zielona wydzielina kaszel z flegmom jak by z ropa i zielony kolor 4 dni teperatura do 39.4 c do dwuch dni ucisk stylu glowy asz do puliczka prawego nasila sie przy kaszlu krew w katarze zawroty glowy od czegp to tylko przyziebie.nie

Witam!
Z opisanych objawów nie wygląda to na zwykłe przeziębienie, a wręcz na zapalenie oskrzeli lub płuc. Konieczna jest pilna wizyta u lekarza rodzinnego, lub jeśli nie ma takiej możliwości to w najbliższym punkcie całodobowej opieki medycznej (nocna i świąteczna opieka lekarska) lub w ambulatorium szpitalnym.