Kiedy będą widoczne efekty powiększenia ust?

Witam. W środę miałam powiększane usta kwasem hialuronowym (Teosyal RHA 3). Miałam bardzo wąskie usta (zwłaszcza górna warga). Po zabiegu byłam całkiem zadowolona, niestety do dzisiaj do późnego popołudnia. Nie ma absolutnie żadnego efektu. Żadnego. Mam dokładnie takie same usta jak przed zabiegiem, żadnej różnicy nie ma (prócz siniakow). Pani doktor powiedziała, że dopiero po dwóch tygodniach będzie naprawdę widać, jak te usta będą wyglądać po zabiegu. Skoro jednak trzy dni po wyglądają, jak wyglądały przed powiększeniem, to nie chcę nawet myśleć o tym, co będzie za dwa tygodnie, bo będzie dokładnie tak samo... Pani doktor poinformowała mnie, że po dwóch tygodniach można dostrzyknąć ten sam preparat. Zastanawiam się jednak, czy to ma sens... Może jednak mój organizm nie przyswaja kwasu albo po prostu ten preparat jest niedobry? Nie wiem, co robić, jestem tak wściekła I rozgoryczona, że nie mogę powstrzymać płaczu, bo zdecydowanie nie takiego efektu się spodziewałam. Rozumiem, gdybym po dwóch tygodniach dopiero zobaczyła, że nic to nie dało, ale po trzech dniach żeby już nie było różnicy między przed a po?! Nie wiem, czy w ogóle jest sens wydawać pieniądze na dostrzykiwanie czegokolwiek, bo jeśli po jednym razie nie ma żadnych efektów, to czy po drugim jakiekolwiek (naprawdę widoczne dłużej niż trzy dni) będą?

Proszę po dwóch tygodniach udać się na wizytę kontrolną i porównać zdjęcia sprzed zabiegu do stanu aktualnego. Często, po zejściu obrzęku, pacjentki mają wrażenie, że zabieg nie przyniósł oczekiwanego efektu, ale zdjęcia temu przeczą. Wątpliwe, aby po prawidłowym podaniu 1 ml preparatu w ogóle nie było efektu, ale może nie być to efekt, jakiego Pani oczekiwała - nie ma możliwości jednym zabiegiem z wąskich ust zrobić dużych.