Kiedy dziecku zejdzie bąbel po ugryzieniu przez meszkę?

Witam serdecznie. Dwa dni temu ugryzla mnie meszka, powstal ogromny obrzek o srednicy okolo 30cm, ktory sie powiekszal do dzisiaj, miejsce ugryzienia jest bardzo twarde i swedzace, pojawil sie lekki stan podgoraczkowy 37,3, Fenistil zel nie pomaga. Czy to wymaga leczenia ? Czy czekac az samo zejdzie ? Karmie roczne dziecko piersia, czy to ma wplyw na synka ?

nie ma wpływu raczej
trzeba badania zrobić z krwi ige swoiste na panel Jadów owadów polecam laboratorium alab.

leki mogę wypisać i wysłać receptę

Prosze napisac bardzo szczegółowo pytanie załączyć zdjęcia
zobaczę odpowiem