Kiedy i na jakie szczepienie mam przyjść z dzieckiem?

witam za pare miesiecy bede rodzic, mam pytanie odnosnie szczepionek , po urodzeniu lekarze beda zapisywac powiadamiac kiedy ina jakie szczepienie mam przyjsc z dzieckiem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Na pierwszej wizycie - patronazowej pediatry zostanie ustalony termin najbliższych szczepień, a później na kolejnej wizycie/ szczepieniu następne terminy.
Pozdrawiam