Czy szczepić dziecko o bardzo obniżonym napięciu mięśniowym?

czy szczepić dziecko o bardzo obniżonym napięciu mięśniowym. dziecko 3miesięczne, wszystkie bAdania m. in. MR, metaboliczne, zespoły rzadkie i bardzo rzadkie wykluczone, dziecko do dziś bez diagnozy. po urodzeniu zdrowy i ruchliwy, wiotkość nastąpiła około godz po pierwszym szczepieniu, choć lekarze wykluczają że to po szczepionce. boje się szczepić córkę, proszę o poradę czy szczepić czy nie wizytę w poradni szczepień wysokiego ryzyka mamy dopiero za miesiąc. Dziękuję za odp

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu i przeanalizowaniu wszytskich danych bedzie mozna cos wiecej powiedzieć i poradzic.