Kiedy mam zacząć używanie testu owulacyjnego, w którym dniu cyklu?

Witam, po trzech miesiacach po łyżeczkowaniu zaczynamy z mężem starać się o dziecko. Chciałabym zapytać kiedy mam zacząć używać test owulacyjny, w którym dniu cyklu? Cykl mam zawsze 28 dniowy, ostatni okres miałam 5.03(ale był poprzedzony pierwszy raz 3 dniowym brązowym śluzem ze skrzepami). Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

Piotr Pilarski

Testy różnią się między sobą sposobem użycia. Sugeruję aby zapoznała się pani z ulotką takiego testu.

Pozdrawiam.