Kiedy minie mój oczopląs i zawroty głowy?

Przez przypadek przedawkowała pramolan okazało się że było 600 mg przedawkowania plus 20mg hydroxyzyny czy mogłam coś sobie nie odwracalnie uszkodzić . Drugi dzień mam oczoplons , zawroty głowy,drżenia mięśni. Kiedy to minie i co zrobić żeby ustąpiło

Zgłosić się do Lekarza, przestrzegać zaleceń i nie nadużywać leków ! Nietypowe objawy bez podłoża organicznego, mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, inne schorzenia towarzyszące . Do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Pozdrawiam i zapraszam