Kiedy mogę wykonać zabieg depilacji światłem IPL?

Dzień dobry. Przed wyjazdem na wakacje chcę rozpocząć kurację suplementem Beta -Solar. Zawiera on sporą dawkę beta karotenu bo aż 15mg w tabletce. Planuję też wykonać kolejny zabieg depilacji światłem IPL natomiast przeciwwskazaniem do jego wykonania jest zażywanie witaminy A i jej pochodnych. Czy zatem mogę wykonać zabieg i rozpocząć kurację zaraz po nim? Czy muszę odczekać jakiś czas? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Ważne aby podczas działania fotodepilatora nie było w organiźmie witaminy A i jej pochodnych. Po zabiegu nie ma to już większego znaczenia, wiec można śmiało stosować preparat.

Pozdrawiam serdecznie.