Kiedy mogę zacząć stosować preparaty zmniejszające widoczność blizny?

Dzień dobry, Jestem szczęśliwą mamą od niedawna i nurtuje mnie kilka pytań odnośnie powrotu mojego ciała do stanu sprzed ciąży. Poród został wykonany przez cesarskie cięcie, w związku z tym mam dosyć dużą bliznę. Kiedy mogę zacząć stosować preparaty zmniejszające widoczność blizny? W zwiazku z tym, że ciało po porodzie znacznie się zmieniło i pozostało mi kilka zbędnych kilogramów chciałabym zacząć ćwiczyć. Po jakim czasie od porodu mogę zacząć ćwiczyć?

Gratuluję , ale nie wiem , co to znaczy "od niedawna"! - nie potrafie wiec odpowiedzieć! Proponuje omówić szczegóły z ginekologiem prowadzącym!!! zż

Witam chirurg powinien zalecić stosowanie odpowiednich maści. A z blizną można zgłosić się do gabinet medycyny estetycznej po okresie ok.6 miesięcy Po jakim czasie może Pani zacząć ćwiczyć odpowie zapewne lekarz prowadzący.