Kiedy mogło do zapłodnienia, jeżeli CRL płodu wynosi 3,6cm?

Witam! CRL płodu wynosi 3,6cm. Chciałabym się dowiedzieć kiedy mogło dojść do zapłodnienia. 24Sierpnia miałam 3 dni krwawienia, ale biorąc to pod uwagę wiek ciązy to 10 tyd. a lekarz pow. ze 3,6 przypada na 11. Mozliwe ze do zapłodnienia mogło dojśc o tydzien wczesniej, czyli przed tym krwawieniem? Z góry dziękuję za Opowiedź. Pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji podać tak precyzyjną datę zapłodnienia, co do tygodnia.