Kiedy możliwe jest zajście w ciążę po zastrzyku?

Witam, Zrobiłam sobie zastrzyk antykoncepcyjny na 3 miesiące. Po 2 miesiącach mam codziennie brunatne plamienia. Jak wrócić do normalnego cyklu miesiączkowania? Kiedy możliwe jest zajście w ciążę po takim zastrzyku jesli nie planuje juz dalszej antykoncepcji.

Injekcja działa przez 3 miesiące. Po tym czasie kończy się działanie antykoncepcyjne i można planować ciążę. Plamienia zdarzają się w czasie tego rodzaju antykoncepcji,