Kiedy można palić po usunięciu zęba?

Witam Wlasnie minęły 63 godziny od usunięcia dolnej szóstki. Miałam szyte dziąsło i mam dwa pytania. Pierwsze jak długo powinno boleć miejsce po usunieciu a drugie kiedy w końcu będę mogła zapalić. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Jeśli pojawi się silny ból i nieprzyjemny zapach z miejsca po usuniętym zębie to warto zgłosić się wcześniej na wizytę kontrolną do lekarza przeprowadzającego leczenie.