Kiedy można poddać się zabiegowi korekcji nosa kwasem hialuronowym?

Witam. Chciałam się zapytać jak zostałam poddana zabiegowi 12 miesiecy temu korekcji nosa kwasem hiluronowym a teraz bym chciała sobie zrobic operacje czy juz mogę po upływie 12 miesiecy dlatego chciałabym wiedzieć bo miałam na końcu nosa taką przegrudkę a po kwasie mi znikneła i nadal jej nie mam to czyli jeszcze kwas hiluronowy w jakiejś ilości jeszcze jest czy nie bedzie Z tym problemu jak będe chciała się poddać operacj ? Dziekuje

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel