Kiedy można starać się o ciążę po poronieniu samoistnym?

Witam, po dzisiejszym porannym krwawieniu dowiedziałam się, że moja ciąża od ostatniej wizyty 1.10 nie zmieniła się. Jajeczko jest takiej samej wielkości, jest puste. Prawdopodobnie wszystko samo się oczyści. To była moja pierwsza ciąża. Moje pytanie to kiedy mogę starać się o kolejną ciążę? Od kiedy możemy z mężem współżyć? I czy mogę w tej chwili w trakcie "oczyszczania" prowadzić normalny tryb życia, tj. uprawiać sport itp.? Z góry dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje po następnym normalnym cyklu miesiączkowym chyba że lekarz ginekologa zaleci inaczej gdyż być może będzie to zbyt szybki czas dlatego konieczna ocena specjalisty.