Starania o ciążę po poronieniu

Witam. Staramy sie z mężem o dzidziusia, jestem w tej chwili trzy miesiace po poronieniu całkowitym (8tydciazy). Jestem po drugiej miesiączce pod stała opieka lekarza. Pytanie brzmi czy kochając sie dwa dni przed miesiączka moze byc ciaza? Dodam ze ostatnia miesiączka (30lipca) po odstawienia duphaston. Miesiaczka była ogromnie obfita dwa dni pózniej pauza przez cały dzień i następnie niewielkie plamienia do dnia dzisiejszego.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Współżycie dwa dni przed miesiączką oznacza niewielkie ryzyko ciąży.