Kiedy można stosować kwasy AHA?

Jestem podczas kuracji acneleciem i duaciem na trądzik. Czy mogę podczas kuracji używac peelingu aha 7% i drugie pytanie, to czy mam używac kosmetykow do mieszanej skory?( w ulotce acnelec jest zawarta informacja o zakazie stosowania kosmetyków na cere tradzikową i o ściągających właściwościach, z kolei mój dermatolog zalecił stoswania żelu oczyszcząjącego laroche który jest własnie na cere z tendencją do trądziku)

Dzień dobry, sugerowałabym skonsultować nurtujące Panią pytania z lekarzem, pod opieką którego się Pani znajduje. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.