Kiedy można wrócić do pracy po poronieniu i łyżeczkowaniu jamy macicy?

Mam pytanie,jestem po obumarłej ciąży i wylyzeczkowaniu macicy,to byl koniec 11 tygodnia.Mam pytanie jezeli chodzi o powrot do pracy,kiedy powinien nastąpić dodam,ze pracuję w sklepie i dużo sie tam dźwiga.Mam ze szpitala 1,5tygodnia zwolnienia to wystarczy??

Lek. Tomasz Budlewski

Pod koniec zwolnieńia proponuje udac sie do lkearza ginekologa aby określił możliwość powrotu do pracy