Kiedy można wykluczyć wady genetyczne?

Witam, według USG jestem w 13w3d ciąży. miałam dzisiaj badania: crl 65,80; bpd 22,44; ac 72,37; fl 11,29; nt 0,65mm. Czy wyniki są prawidłowe? Czy można wykluczyć wady genetyczne? bardzo proszę o odpowiedź. pozdrawiam asia 33 lata

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Interpretacji USG powinien dokonać specjalista ginekolog, który prowadzi Pani ciążę. Zdecydowanie nie ma jednak takiej możliwości, by na podstawie tylko tych podanych wartości wykluczyć wady genetyczne.