Kiedy można zrezygnować z stosowania tabletek antykoncepcyjnych przepisanych przez lekarza?

Witam. Robiłam ostatnio badania, mam podwyższony fibrynogen 463 (przy normie <350) i d-dimery 1628 (przy normie <500). Ginekolog powiedziała, bym odstawiła tabletki antykoncepcyjne i skonsultowała się z hermatologiem. Jednakże abym nie była w ciąży, kazała dobrać opakowanie i po zakończeniu odstawić. Ostatni raz kochałam się z moim mężczyzną 29.08.2017., przed przerwą, podczas której było wszystko ok. Do końca opakowania zostały mi dwa tygodnie. Czy mogę przestać brać tabletki już teraz?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze można . Dla pewności proponuje oznaczyć poziom beta hcg