Co znaczy ten poziom d-dimerów?

witam, wykonałam profilaktyczny zestaw badań dla kobiet w średnim wieku i zaniepokoił mnie wynik d-dimer. Norma do 500 a mój wyniki to 1841,70 (fibrynogen w normie). Dodatkowo w morfologii mam za niskie poziom Bazofili (0) norma 0,0-0,1, za niski poziom % eozynofili - 0,, norma 1-6, za wysoki poziom % Monocytów - 10,2 a norma jest 2-10. Mam przekroczony także cholesterol całkowity 197,4 a norma jest do 190. Na co mogą wskazywać te wyniki? Czekam na wizytę u internisty.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Sadze ze warto jest wykonać kontrolne oznaczenie i oznaczyć koagulogram i wizyta u internisty