Jakie kroki powinnam podjąć w tej sytuacji?

Szanowny Panie/Pani Doktorze Zwracam się z uprzejmą prośbą o poradę dotyczącą moich wyników badań (onkopakiet). Dzisiaj otrzymałam wyniki, które budzą moje zaniepokojenie ( Selen i Ołów), jednak nie jestem pewna do jakiego specjalisty powinnam się z nimi zgłosić. Czy mogę prosić o sugestię jakie kroki powinnam podjąć w tej sytuacji oraz do jakiego lekarza specjalisty najlepiej się udać? Załączam wyniki badań do tej wiadomości. Z góry dziękuję za poświęcony czas i wszelką pomoc. Z poważaniem, Dorota Pierwiastek Wynik (µg/l) Selen (Se) - 166,58 Arsen (As) - 0,34 Cynk (Zn) - 6308,84 Kadm (Cd) - 0,58 Ołów (Pb) - 18,05 Miedź (Cu) - 908,87
KOBIETA, 46 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry , trudno mi jest udzielić porady , gdyż mam zbyt mało danych. Jeśli badanie było wykonane na zlecenie lekarza , to należy z wynikiem udać się na spokojnie do niego. Jeśli badanie było wykonane w innym trybie należy zgłosić się do lek. rodzinnego! z.żurawski