Czy w przypadku przerwania stosowania tabletek antykoncepcyjnych konieczna jest wizyta u lekarza?

Dzień dobry,mam pytanie od 3 lat biore tabletki antykocepcyjne i na jakiś czas chce przestać i czy musze iść do ginekologa żeby mi przepisł jakieś tabletki na unormowanie wszystkiego prorze o informacje

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze , proponuje wybrać opakowanie do końca i nie przyjmować następnego