Kiedy najlepiej współżyć podczas starań o dziecko?

Witam serdecznie ,miesiaczke ostatnia mialam 4-7.listopad,aktualnie znow dostalam 27-02.grudnia.Czy wspolzyjac w ostatni dzien tej miesiaczki jest szansa zajscia w ciaze?Kiedy mam najwieksza szanse gdyz staramy sie o dziecko.

witam,
należy współżyć w dni płodne - w Pani przypadku jeżeli miesiączki są regularne należy przyjąć że dni płodne są na 14-16 dni PRZED pojawieniem się krwawienia