Kiedy najlepiej wykonać badanie beta hcg, żeby wynik był wiarygodny?

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 25.06.2018, mój średni cykl trwa 31 dni. Do dziś tj 02.08.2018 miesiączka nie nadeszła (jest to już 37 dzień cyklu). Wykonałam 2 testy ciązowe które wyszły negatywnie. Dodam że wciąż karmię piersią 2letniego synka jednak dotąd cykle były dość regularne. Kiedy najlepiej wykonać badanie beta hcg tak żeby wynik był miarodajny?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie