Kiedy najlepiej wykonywać zabiegi usuwające przebarwienia?
Czy zabiegi usuwające przebarwienia, plamy i blizny po tradziku na twarzy mozna robic w zime, gdy jest mróz? Ktora pora roku jest na to najodpowiedniejsza?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Dzień dobry, zima to bardzo dobry czas na tego typu zabieg. Najlepiej wykonywać je między listopadem a kwietniem, wtedy kiedy promieniowanie słoneczne jest mało intensywne. Mimo wszystko, nawet w tych miesiącach, po zabiegach zalecane jest stosowanie kremów z filtrem 50+. Pozdrawiam!
Witam,
najodpowiedniejszą porą jest okres gdy nie ma mocnego nasłonecznienia, mozna wiec powiedziec, że jesien, zima i wczesna wiosna. Jezeli jednak zimą mamy b.niskie temperatury /ujemne/ to raczej sugeruję wybrac czas kiedy temperatura bedzie na plusie lub ok 0 C.