Kiedy najwcześniej rozpoznaje się ciążę?

Witam,chcialam sie dowiedziec,ostatnia miesiaczke mialam 26.05 a w dni6,8 wspolzylam z moim chlopakiem(dni plodne) i wytrysk byl do srodka kiedy bym mogla zrobic najszybszy test ciazowy i czy dnia 17.06 jakbym zrobila badanie z krwi na hcg czy moze by juz cos wykrylo?I czy jest duze prawdopobienstwo ze moge byc w ciazy? I jakie tabletki moge juz zaczac brac oprocz kwasu foliowego ktory biore caly czas poniewaz juz raz poronilam:/ dlatego chcialabym wiedziec wynik jak najszybciej.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Beta-hCG w zależności od laboratorium - między 8 a 12 dni od stosunku, test ciążowy z moczu - nie mniej niż 14 dni od stosunku (mocz wyłącznie poranny).
Jeśli nie ma Pani niedoborów witaminowych i nie ma anemii nie ma wskazań do suplementacji jakichkolwiek witamin.