Kiedy następuje konflikt serologiczny?

Witam! Nurtuje mnie pewne zagadnienie. Posiadam grupę krwi (-), partner grupa krwi (+) wiem, że istnieje wtedy możliwość konfliktu serologicznego. Po 30 dniach od stosunku wykonałam test z krwi Beta HCG (wynik 0.1mlU/ml). Co oznacza brak ciąży.Czy jest on wiarygodny i czy niezgodność grup krwi może obniżać hormon gonatropiny? Proszę o o odpowiedź! Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik jest zdecydowanie wiarygodny w takim przypadku. Pozdrawiam