Kiedy powinien pojawić się skrzep po ekstrakcji zęba?

Witam. Dzisiaj miałam usuwaną górną5. Niepokoi mnie jedna rzecz. Nie widzę żeby w dole po zębie robił się skrzep. Jest jakby po prostu mega wielkia dziura.Ząb był usunięty kilka godzin temu. Tampon z gazy wyjęłam 45 min po usunięciu zeba. Chcialam zapytać czy to normalne, czy powinnam się zacząć martwić że grozi mi suchodol i jutro powinnam iść do stomatologa,żeby to skontrolować i być może zacząć działać od razu.

Musi Pani uzbroić się w cierpliwość, jeżeli skrzep nie stworzy się do około 36h proszę skonsultować się z lekarzem stomatologiem. Jeżeli w miejscu usunięcia zęba pojawia się krew proszę zrobić to szybciej