Kiedy powinnam zacząć kolejne opakowanie tabletek?

Witam serdecznie W związku z nieregularnym brakiem tabletek antykoncepcyjnych wystąpiła u mnie normalna miesiączka. Kiedy powinnam zacząć brać kolejne opakowanie i kiedy będę zabezpieczona? Pozdrawiam Katarzyna

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Pierwszą tabletkę z nowego opakowania proszę wziąć pierwszego dnia cyklu (pierwszego dnia miesiączki). Od tego momentu będzie Pani zabezpieczona antykoncepcyjnie.