Kiedy powinnam zrobić test ciążowy?

witam, moje pytanie dotyczy seksu w domniemane dni płodne. Kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie i on nie skończył we mnie, niestety nie wiem czy prezerwatywa nie pękła. Nie wiem też kiedy mogę wykonać test ciążowy ponieważ mam nieregularne okresy( co 28 do 51 dni). Ostatnią miesiączkę miałam 30 lipca, a do zapłodnienia mogło dojść 17 sierpnia. Martwi mnie fakt, że od kilku dni pojawił się u mnie biały, wilgotny i nie lepki śluz w dużej ilości. Czy mogę być w ciąży? i kiedy wykonać test ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży.
W Pani przypadku można zrobić test ciążowy ok. 3 tygodnie po stosunku. Jeśli jest Pani w ciąży powinien już dać pozytywny wynik.