Pęknięta prezerwatywa w dni płodne

Mam 17 lat i już współżyłam z chłopakiem. Robiliśmy to w dni płodne ale i niepłodne. W dni niepłodne pękła nam prezerwatywa. Po pierwszym stosunku mój cykl zmienił się z 28 dni na 26. Z mojej pochwy zamiast oczekiwanego okresu wydobywa się przezroczysty śluz. Czy mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

w celu stwierdzenia czy jesteś w ciąży polecam wykonanie testu ciążowego lub wizytę u lekarza ginekologa. Za pośrednictwem forum trudno jest stwierdzić czy jesteś w ciąży czy nie, choć ryzyko zapłodnienia jest duże.

Pozdrawiam!