Stosunek na początku dni płodnych

Uprawiałam z chłopakiem seks na początku dni płodnych. Był to nasz pierwszy raz. Byliśmy zabezpieczeni, ale przed stosunkiem od dotykał mojej pochwy bez żadnego zabezpieczenia. Nie kończył we mnie. Ale od tamtego czasu czuję kłucie w jajnikach. Do tego 4 dni później w śluzie pojawiło się trochę krwi. Podczas wysiłku fizycznego ból się nasilił. Czym to może być spowodowane? Wcześniej nie miałam żadnych plamień i nie odczuwałam takiego bólu. Dodam, że niedawno miałam infekcję pochwy po antybiotyku

Witam, istnieje pewne prawdopodobieństwo,że bóle jajników są spowodowane jakąś infekcją,,nową lub starą, nie doleczoną poprzednio- sprawę wyjaśni lekarz ginekolog. Jeżeli chodzi o lekkie zabarwienie krwią śluzu 4 dni po współżyciu to przyczyną mogą być normalne procesy związane ze zmianami hormonalnymi podczas cyklu kobiecego - w dniach płodnych śluz wydobywający się z pochwy bywa zabarwiony krwią. Wczytując się w treść maila rozumiem ,że obawia się Pani czy przypadkiem nie zaszła Pani w ciążę, w związku z tym, że współżyliście w dni płodne, w preejakulacie mogą znajdować się żywe plemniki, więc jeżeli partner dotykał okolic wejścia do pochwy penisem we wzwodzie to teoretycznie rzecz ujmując mogło, w bardzo sprzyjających warunkach z Pani strony dojść do zapłodnienia, ale jest to BARDZO MAŁO PRAWDOPODOBNE. Niemniej jednak, skoro nie chce Pani mieć jeszcze dziecka sugeruję, albo rozpoczęcie brania tabletek antykoncepcyjnych lub przy zabezpieczaniu się wyłącznie przy pomocy prezerwatywy omijanie dni płodnych cyklu przy współżyciu, aby zminimalizować ryzyko zajścia w ciążę. Pozdrawiam